النتائج 1 إلى 1 من 1

الموضوع: مهم از خلیفه‌ی خدا مهدی

هذا أحد المواقع الثانوية الخاصة بتبليغ دعوة الإمام المهدي المنتظر ناصر محمد اليماني والتي لا تتضمن أية أقسام خاصة ولا رسائل ولا عضويات وبالتالي لا يمكن المشاركة فيها ولا استرجاع الحسابات المفقودة عبرها، يوجد هنا فقط موسوعة البيانات مع الترجمة لبعضها إلى مختلف اللغات، ولا يتواجد الإمام المهدي إلا في الموقع الرسمي الوحيد منتديات البشرى الإسلامية والنبإ العظيم، وهناك يمكنكم التسجيل والمشاركة والمراسلة الخاصة وأهلاً وسهلاً بكم.

مصدر الموضوع
 1. مصدر المشاركة
  امام مهدي ناصر محمد اليماني
  15 - صفر - 1443 هـ
  22 - 09 - 2021 مـ
  ۳۱ - شهریور - ۱۴۰۰ ه.ش.
  11:30 بعد از ظهر
  ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )
  [ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
  https://mahdialumma.com/showthread.php?p=361876
  ____________

  مهم، از خلیفه‌ی خدا مهدی...

  بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيم و صلوات و سلام بر رسول‌ الله و تمام مسلمانان در میان پیشینیان و آیندگان و در عالم بالا، تا یوم الدین و اما بعد..
  سلام خدا و رحمت و برکاتش بر انصار پیشگام برگزیده‌ی عزیزم و تمام مسلمانان؛ با تذکر در مورد آنچه که در برابر چشمان خود شاهد بودند، به تمام بشریت یادآوری شود؛ [همه دیدند] بعد از غروب آفتاب روز دوشنبه [بر اساس وقوع ادراک]، ماه صَفَر به صورت بدر کامل طلوع کرد. طلوع ماه در روز دوشنبه ۲۰ سپتامبر ۲۰۲۱ منطبق با ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ ه.ش. در تمام عالم، نشانه و آیت خلیفه‌ی خدا مهدی ناصر محمد یمانی بود. همچنین زمان بدر شدن ماه، بر اساس آغاز ماه از نظر محاسبات فیزیک نجومی، بر پایه وقوع اقتران قبل از غروب خورشید و همچنین غروب هلال بعد از غروب آفتاب است. این دو شرط اساسی است که قبل از غروب آفتاب روز سه‌شنبه/ شب چهارشنبه محقق شد و این قاعده اساسی فیزیک نجومی از زمانی است که خداوند آسمان‌ها و زمین را آفریده‌است. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {وَآيَةٌ لَّهُمُ اللَّيْلُ نَسْلَخُ مِنْهُ النَّهَارَ فَإِذَا هُم مُّظْلِمُونَ ‎﴿٣٧﴾‏ وَالشَّمْسُ تَجْرِي لِمُسْتَقَرٍّ لَّهَا ۚ ذَٰلِكَ تَقْدِيرُ الْعَزِيزِ الْعَلِيمِ ‎﴿٣٨﴾‏ وَالْقَمَرَ قَدَّرْنَاهُ مَنَازِلَ حَتَّىٰ عَادَ كَالْعُرْجُونِ الْقَدِيمِ ‎﴿٣٩﴾‏ لَا الشَّمْسُ يَنبَغِي لَهَا أَن تُدْرِكَ الْقَمَرَ وَلَا اللَّيْلُ سَابِقُ النَّهَارِ وَ كُلٌّ فِي فَلَكٍ يَسْبَحُونَ ‎﴿٤٠﴾ } صدق الله العظيم [يس].
  {شب برای آن‌ها نشانه‌ای است که روز را از آن می‌گیریم و سپس تاریکی آنان را فرا می‌گیرد! (۳۷) و خورشید که پیوسته به‌سوی قرارگاهش در حرکت است؛ این تقدیر خداوند قادر و داناست. (۳۸) و برای ماه منزلگاه‌هایی قرار دادیم، سرانجام به قرارگاه اولش [محاق تاریک] بازمی‌گردد. (۳۹) نه خورشید را سزاست که به ماه رسد، و نه شب بر روز پیشی می‌گیرد؛ و هر کدام در مسیر خود شناورند. (۴۰)}
  و «العرجون القدیم» به چهره ماه قبل از ظهور نور در سطح آن اطلاق می‌شود. ماه به منزلگاه اول خود در «عرجون قدیم» بازمی‌گردد و تمام قرص ماه به صورت کامل تیره می‌شود؛ چون ماه در اقتران مرکزی، با خورشید اجتماع کرده و سطح آن، زمانی که ماه قبلی به پایان می‌رسد، به صورت کامل تاریک و سیاه می‌شود و بعد از آن که در «عرجون قدیم» اقتران مرکزی رخ داد، ماه از سمت شرق از خورشید جدا می‌شود تا اینکه بعد از غروب آفتاب، غروب کند و هلال ماه جدید شکل گیرد. بعد از جدا شدن ماه از خورشید، حداقل دوازده ساعت باید بگذرد تا بتوان بعد از غروب آفتاب، ماه را در عالم برای اولین بار مشاهده کرد. این قانون فیزیکی کیهانی است که از زمان آفرینش آسمان‌ها و زمین توسط خداوند، برای آغاز ماه‌ها در کتاب خداوند، قرآن عظیم آمده‌است و در تقویمِ تمام دانشمندان نجوم مسلمان و کافر جهان نیز موضوع از همین قرار است و در کتاب خداوند، قرآن عظیم و تمام کتاب‌های قدیم و جدید دانشمندان فیزیک نجومی نیز این امر مورد تصدیق است.
  آن‌ها به یقین می‌دانند که شروط آغاز نجومی ماه به این قرار است: وقوع اقتران مرکزی قبل از غروب آفتاب و غروب هلال ماه بعد از غروب آفتاب و همچنین مدت مکث که وابسته به عمر هلال است و منظور از مدت مکث، فاصله زمانی بین غروب خورشید و غروب ماه است و برای همین انتظار دارند ماه در تمام عالم، در روز سه‌شنبه ۲۱ سپتامبر به صورت بدر طلوع کند.
  همچنین شب بدر ماه بر اساس رؤیت شرعی هلال به آنان یادآوری می‌شود، آغاز ماه بر اساس رؤیت شرعی حق، روز چهارشنبه بود پس ماه نیز باید در غروب چهارشنبه ۲۲ سپتامبر/ شب پنجشنبه به صورت بدر کامل طلوع کند.
  همانا که در التزام به «آغاز شرعی ماه بر اساس رؤیت آن»، حق با کشور عربی مغرب است و آنها تنها کشوری هستند که در مورد مسئله رؤیت شرعی هلال ماه، همچنان به فرمان الهی پایبند مانده‌اند [و این امتیازی است که برایشان منظور می‌شود]. البته گاهی افراد نادان که چشم‌های قوی دارند با اعلان دروغ رؤیت هلال، آنها را به فتنه می‌اندازند ولی این امر کمتر اتفاق می‌افتد. اما عجیب است که با وجود اینکه در خود کشور عربی مغرب، [نشانه] حق آمده از نزد پروردگار برایشان روشن شده‌است، چرا اعتراف نمی‌کنند یکی از نشانه‌ها و شروط بزرگ ساعت رخ داده‌است، امری که در تصدیق حدیثی است که محمد رسول الله به امر خداوند وقوع آن را به مردم عالم ابلاغ کرده‌است، که اگر در آخرالزمان این واقعه رخ داد و خورشید به ماه رسید [ادراک]، بدانند این از نشانه‌های بزرگ ساعت است و در آن صورت انتفاخ اهله رخ می‌دهد و هلال بزرگتر از حالت عادی خواهد بود [یعنی هلال شب اول از نظر اندازه، مانند هلال شب دوم خواهد بود]!!

  همانا که خداوند مهدی را به عنوان یاور محمد می‌فرستد تا یاری‌دهنده محمد رسول الله باشد و آنچه را که محمد رسول الله - صلى الله عليه وسلم - فرموده‌است، تصدیق کرده و درستیِ سخنان ایشان را در مقوله‌های مختلف علمی فیزیک، در عالم واقعیات و حقایق اثبات نماید و همچنین در تمام موارد اختلافات، میان علمای دین داوری و حکمیت کند.
  اگر آن‌ها از فرمان خدا و رسولش پیروی کرده و تا هلال ماه را ندیده‌اند روزه نگیرند، برای مردم جهان روشن می‌شود که خورشید واقعاً به ماه رسیده‌است، چون موضوع استهلال هلال تمام می‌شود و کسانی که کار استهلال را انجام می‌دهند، هلال را نمی‌بینند و تمام مردم، وقتی برای اولین بار هلال ماه را می‌بینند، متوجه می‌شوند هلال شب دوم است و غروب نمی‌کند مگر در زمانی که موعد برپایی نماز عشاء است در‌حالی‌که هنوز روزه را آغاز نکرده‌اند. به این ترتیب مسلمانان به صورت واقعی، در عالم حقیقی متوجه می‌شوند انتفاخ اهله رخ داده و هلالی که می‌بینند، هلال شب دوم یا سوم است و لذا برایشان روشن می‌شود که خورشید واقعاً به ماه رسیده و ماه در پی خورشید روان شده‌است و متعاقب آن خواهند گفت: «خداوند و رسول و خلیفه او راست گفتند که خورشید واقعاً به ماه رسیده‌ و این امر قبل از آن که شب از روز پیشی گیرد به وقوع پیوسته‌است». اما در برابر تکذیب‌کنندگان و کسانی که مردم را از حقیقت بازمی‌دارند، خدا برای ما کافی است و به آنان بشارت عذاب دردناکی را می‌دهیم.
  خداوندا! آنچه را که به من فرمان دادی، انجام دادم. من سال‌هاست از راه اینترنت جهانی به مردم گفته‌ام: «ای مردم عالم! خورشید به ماه رسیده و هلال قبل از کسوف متولد شده‌است و خورشید با هلال ماه اجتماع می‌کند، پس قبل از آنکه شب از روز پیشی گیرد، به‌‌سوی خداوند واحد قهار بگریزید» اما آنان، مرا تکذیب کردند!
  اگر بنده‌ات از راستگویان است، پس مرا در مورد آنچه که تکذیب کردند، یاری ده و اگر دروغ می‌گویم، گناهش بر گردن خود من است و کسی که به خدا نسبت دروغ بدهد ناکام می‌گردد و اگر ناصر محمد یمانی از راستگویان باشد، کسانی که آیات خداوند را تکذیب و انکار می‌کنند، ناکام می‌شوند. اگر امام مهدی ناصر محمد، واقعاً و به حق، خلیفه‌ای باشد که تو خود بر عالیمان برگزیده‌ای، حق است بر خداوند که با عذابی دردناک مرا بر تمام کسانی غالب گرداند که نسبت به خلیفه‌ی خدا، مهدی، تکبر ورزیده و در برابر خدا و رسولش و خلیفه‌ی او عصیان کردند و نسبت به دعوتگر حق پروردگارشان تکبر ورزیدند.
  پس منتظر باشید که من همراه شما و در میان شما منتظر این هستم که خداوند میان من و تمام جهانیانی که دعوت مرا تکذیب کردند حکم نماید، کسانی که قرآن عظیم را تکذیب می‌کنند، کتابی که بصیرت محمد رسول الله است، همان قرآن عظیمی که بصیرت خلیفه‌ی خدا، مهدی ناصر محمد یمانی است. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {وَيَقُولُ الَّذِينَ كَفَرُوا لَسْتَ مُرْسَلًا ۚ قُلْ كَفَىٰ بِاللَّهِ شَهِيدًا بَيْنِي وَبَيْنَكُمْ وَمَنْ عِندَهُ عِلْمُ الْكِتَابِ ‎﴿٤٣﴾} صدق الله العظيم [الرعد]،
  {و کسانى که کفر ورزیدند، می‌گویند: «تو فرستاده [خدا] نیستى!» بگو: «گواهى خدا و کسى که علم کتاب نزد اوست، میان من و شما کافى است.» (۴۳)}.
  پس بعد از آن [قرآن عظیم] به کدامین سخن ایمان می‌آورند [المرسلات: فَبِأَيِّ حَدِيثٍ بَعْدَهُ يُؤْمِنُونَ ‎﴿٥٠﴾‏]؟! یا می‌گویند: «شنیدیم و عصیان کردیم»؟! حکم با خداوندی است که بهترین جداکننده حق از باطل است.
  وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ لله ربّ العالمين..
  أخوكم خليفةُ اللهِ على العالمين أجمعين الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني
  ======== اقتباس =========
  361948


ضوابط المشاركة

 • لا تستطيع إضافة مواضيع جديدة
 • لا تستطيع الرد على المواضيع
 • لا تستطيع إرفاق ملفات
 • لا تستطيع تعديل مشاركاتك
 •